Bezpłatna wycena

Dodaj projekt do realizacji - załącznik.

PDF, DOC, lub TXT, max. 100mb

Udowodnij, że nie jesteś botem wpisując poprawny wynik: 2+5=

Nasze szkolenia

Wykorzystujemy w pełni potencjał naszego parku maszynowego, który jest jednym z filarów naszej firmy. Posiadamy nowoczesne urządzenia renomowanych marek, z których obsługi szkolimy przyszłych i obecnych pracowników firm. Zapewniamy pełnowymiarowe wsparcie, łączymy teorię z praktyką, weryfikujemy zdobytą wiedzę, aby po zakończeniu szkolenia pracownik był jak najlepiej przygotowany do pracy na konkretnej maszynie do obróbki metalu.

 

Poznaj swoje korzyści

Lata doświadczeń nauczyły nas spostrzegawczości – dostrzegamy i rozumiemy największe i najbardziej szczegółowe potrzeby współczesnych klientów. Dzięki temu nasza oferta szkoleń z obsługi urządzeń laserowych do obróbki metali jest idealnie skrojona na miarę ich oczekiwań. Pracujemy na innowacyjnych maszynach, firm, którym zaufaliśmy i pozostaliśmy im lojalni. Łączymy praktykę z teorią, odpowiadamy na pytania, wyjaśniamy trudniejsze aspekty, a także wspieramy każdego uczestnika naszego szkolenia na drodze swojego zawodowego rozwoju.

 

Skoncentrowani na praktyce

Każde z naszych trzech szkoleń zawiera sekcję praktyczną. Naszym celem jest maksymalne wykorzystanie potencjału każdego uczestnika szkolenia i wyedukowanie go w taki sposób, aby z dużą pewnością siebie i pełną świadomością swoich umiejętności obsługiwał konkretne urządzenie sprawnie, bezpiecznie i intuicyjnie.

 

Umiejętna współpraca z maszyną

Po zakończeniu kursu uczestnik potrafi nie tylko wydajnie pracować w technologiach laserowych, ale też wie, w jaki sposób ją przystosować do konkretnych warunków pracy i zamierzonych efektów. Wykonuje precyzyjne pomiary i potrafi we właściwy sposób odczytywać wszystkie kluczowe parametry związane z pracą urządzenia.

 

Praca tylko na innowacyjnych maszynach CNC

Wszystkie nasze szkolenia odbywają się z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń CNC. Są to: wycinarka laserowa TEKIO, laser czyszczący FANUCI i spawarka laserowa FANUCI. Nasi kursanci mają okazję już na samym początku poznać najbardziej wydajne i precyzyjne maszyny do laserowej obróbki metali.

 

Elastyczny harmonogram

Nasze szkolenia trwają od 2 do 5 dni w zależności od potrzeb naszych uczestników. Ponadto odbywają się w naszym parku maszynowym lub też w firmie klienta. Termin uzgadniamy indywidualnie, aby szkolenie nie wpłynęło negatywnie na pracę w zakładzie i bieżące projekty.

 

Szkolenie zakończone certyfikatem

Po zakończeniu szkolenia z obsługi urządzeń laserowych, każdy z uczestników otrzymuje więc stosowny certyfikat.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych szkoleniach? Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Chcesz zdobyć nową wiedzę lub też pomóc swoim pracownikom w rozwoju? Skontaktuj się z naszym doradcą w celu omówienia szczegółów.

Wyślij wiadomość
 

Nie czekaj

Chcesz wycenić zlecenie? Masz pytania dotyczące naszych usług i szkoleń? Wyślij zapytanie. Nasz specjalista zaproponuje optymalne rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

Dodaj projekt do realizacji - załącznik.

PDF, DOC, lub TXT, max. 100mb

W celu wysłania wiadomości udowodnij, że nie jesteś botem wpisując poprawny wynik: 2+5=

Dodatkowe informacje

Met Fab Services Sp. z o.o.
NIP: 585 148 02 73

 

80-701 Gdańsk, ul. Ku Ujsciu 19

 

 

 

 

Pon-Pt 8:00 - 16:00