Bezpłatna wycena

Dodaj projekt do realizacji - załącznik.

PDF, DOC, lub TXT, max. 100mb

Udowodnij, że nie jesteś botem wpisując poprawny wynik: 2+5=
"

Nieustannie dążymy do doskonałości, cenimy sobie partnerskie relacje z klientami, a za sukcesem naszej firmy stoją wykwalifikowani fachowcy.

 
Dominik Kolan - zdjęcie
 
Dominik Kolan
 
Prezes MetFab Services

Dlaczego Metfab?

Wieloletnie doświadczenie

W laserowej obróbce metalu – obecność w branży od 2013 roku pozwoliła nam nie tylko dokładnie poznać rynek i potrzeby klientów, ale również wypracować sobie ugruntowaną pozycję w branży, a także zyskać lojalność i zaufanie wielu przedsiębiorców.

Wykwalifikowana kadra

Zatrudniamy najlepszych ekspertów-praktyków w swojej dziedzinie, którzy wciąż doskonalą swoje umiejętności, chcąc nadążyć nad dynamicznymi zmianami w branży. Dzięki doświadczeniu i wiedzy z zakresu laserowej obróbki metalu nie tylko możemy zapewnić wysoką jakość usług, ale też stworzyć klientom idealne warunki do nauki i zdobywania nowych umiejętności.

Wsparcie na każdym etapie procesu

Poznajemy potrzeby i oczekiwania klienta, proponujemy konkretne rozwiązania, wyjaśniamy cały proces i aktywnie działamy. Jesteśmy zawsze do dyspozycji, wyróżnia nas elastyczność, komunikujemy się w językach: polskim, niemieckim i angielskim.

Automatyzacja procesów

Usprawniamy wszelkie działania związane ze świadczonymi przez nas usługami. Wdrażamy automatyzację procesów wszędzie tam, gdzie jest to możliwe i skutkuje większą precyzją, wydajnością i ekonomią pracy.

 

Nie czekaj

Chcesz wycenić zlecenie? Masz pytania dotyczące naszych usług i szkoleń? Wyślij zapytanie. Nasz specjalista zaproponuje optymalne rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

Dodaj projekt do realizacji - załącznik.

PDF, DOC, lub TXT, max. 100mb

W celu wysłania wiadomości udowodnij, że nie jesteś botem wpisując poprawny wynik: 2+5=

Dodatkowe informacje

Met Fab Services Sp. z o.o.
NIP: 585 148 02 73

 

80-701 Gdańsk, ul. Ku Ujsciu 19

 

 

 

 

Pon-Pt 8:00 - 16:00